Select Page

Fundamenty, Część I

Ustawienia Systemowe w Coachingu

7 – 8 maja 2021

“Niezwykłe i poruszające doświadczenie. Cenna wiedza, którą stosuję w pracy z klientami.”

Paulina Barnaś, Executive Coach

to tabletop
To szkolenie zostało zaprojektowane tak, aby wprowadzić uczestnika w temat coachingu systemowego i konstelacji jako metody, którą można stosować w coachingu indywidualnym, grupowym i w pracy z zespołami. Przemówi ono zdecydowanie do osób, które chciałyby lepiej zrozumieć siły organizujące, które mogą podtrzymywać lub ograniczać systemy relacji, i które chętnie włączyłyby do swojego repertuaru narzędzi praktyczną metodę pracy z ograniczającymi dynamikami. Szkolenie dedykowane jest zarówno dla coachów z dużym doświadczeniem, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją zawodową przygodę z coachingiem.
Co obejmuje program szkolenia?

Uczestnicy będą mieli okazję poznać zasady porządkujące systemy relacji, które tak, jak grawitacja, w sposób niewidoczny dla oka, ale jednak z niezwykłą siłą oddziałują na wszytko i wszystkich w danym systemie. Uczestnicy poznają bazowe możliwości zastosowanie konstelacji w coachingu indywidualnym i zespołowym. Najważniejsze elementy szkolenia, opartego głównie na doświadczaniu, obejmują:

  • Dogłębne wprowadzenie do: systemowej postawy w coachingu, zasad porządkujących i praktyk
  • Praktyczne zastosowanie konstelacji w coachingu indywidualnym
  • Podstawy pracy systemowej z zespołami
  • Zrozumienie własnych systemowych zasobów i lojalności

Każdy z uczestników otrzyma również dostęp do “Digital Kit” – zestawu do prowadzenia konstelacji online.

Facylitatorzy

Szkolenie poprowadzą John Whittington i Ewelina Berniak

Przygotowanie

Zachęcamy uczestników do zapoznania się z pierwszym rozdziałem i “FAQs” z trzeciej edycji “Systemic Coaching & Constellations” przed udziałem w szkoleniu. Takie przygotowanie wesprze jakość procesu uczenia się i umiejętność zastosowania tego podejścia w praktyce.

Ile to kosztuje?

Opłata za udział w szkoleniu online wynosi:

  • Stawka indywidualna: 2500 PLN +VAT (jeśli opłacasz udział w szkoleniu z własnej kieszeni, jesteś samozatrudniony, lub pracujesz jako freelancer)
  • Stawka korporacyjna: 3500 PLN +VAT (jeśli jesteś coachem, facylitatorem, profesjonalistą w obszarze HR pracującym wewnątrz organizacji, a udział w szkoleniu pokrywa pracodawca)

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz fakturę na kwotę 500 PLN +VAT, będącą zadatkiem gwarantującym miejsce na szkoleniu. W szkoleniu może wziąć udział maksymalnie 10 osób i decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Aktualny kalendarz szkoleń znajdziesz na www.coachongconstellations.pl

Zapisy

Aby zapisać się na szkolenie kliknij okienko poniżej lub skontaktuj się z Eweliną mailowo.

Ustawiczny Rozwój Zawodowy według standardów ICF

Udział w szkoleniu wieńczy przyznanie certyfikatu ukończenia “Ustawień Systemowych w Coachingu – Fundamenty, Część I” oraz 12 godzin CPD – 9,5 punktu w zakresie kluczowych kompetencji tzw. Core Competencies i 2,5 punktu w zakresie innych obszarów rozwoju coacha tzw. Resource Development.