Select Page

Fundamenty, Część II

Ustawienia Systemowe w Coachingu

29 i 30 czerwca oraz 26 lipca 2021

to tabletop

“Niezwykłe i poruszające doświadczenie. Cenna wiedza, którą stosuję w pracy z klientami.”

Paulina Barnaś, Executive Coach

to tabletop
Dla kogo dedykowane jest to szkolenie?

Część II Fundamentów jest przeznaczona dla tych, którzy ukończyli Część I i chcieliby poszerzyć swoje rozumienie i pogłębić systemową postawę oraz poznać kolejne możliwości zastosowania coachingu systemowego w pracy z klientem indywidualnym, zespołami i grupami w różnych kontekstach.

Co obejmuje program szkolenia?

W Części II poznamy kolejne zastosowania dla tego podejścia systemowego, włączając konstelacje strukturalne, szczególnie przydatne w pracy ze złożonymi procesami decyzyjnymi. Konstelacje strukturalne są szczególne użyteczne w pracy z klientami, którzy nie mieli wcześniej styczności z tym podejściem.

Obok kolejnych form pracy z zespołami, uczestnicy poszerzą swój zestaw narzędzi o kolejne możliwości zastosowania podejścia systemowego w pracy indywidualnej, dzięki czemu po zakończeniu szkolenia będą bardziej zasobni i gotowi do wykorzystania swoich umiejętności.

Część II łączy również aspekt teoretyczny i praktyczny wykorzystania systemowego języka, który jest katalizatorem trwałych zmian w przywództwie i rozwoju zawodowym. W czasie szkolenia przyjrzymy się również 3 rodzajom “sumienia” – osobistemu, organizacyjnemu i systemowemu oraz ukrytym lojalnościom, które wyłaniają się z każdego z nich.

Uczestnicy będą mieli również okazję do poprowadzenia konstelacji w mniejszych grupach. Facylitacja konstelacji wspiera głębsze zrozumienie i integrację systemowej postawy, zasad i praktyk.

Ta część programu szkoleniowego dotyka również warunków koniecznych dla zdrowego funkcjonowania organizacji oraz roli coacha we wspieraniu pojawienia się i rozwoju systemowego przywództwa.

Facylitatorzy

Szkolenie poprowadzą John Whittington i Ewelina Berniak

to tabletop
Pre-reading

Uczestników Części II Fundamentów zachęcamy do przeczytania znaczącej części książki ‘Systemic Coaching & Constellations’ przed udziałem w szkoleniu. Ułatwi to w sposób znaczący zrozumienie samej metody, jak również zdolność zastosowania jej w praktyce.

Każdy z uczestników otrzyma również zestaw drewnianych reprezentantów (10 figurek o wysokości 6 cm) do prowadzenia konstelacji “stolikowych”.
Ile kosztuje udział w szkoleniu?

Koszt udziału w szkoleniu jest następujący:

  • Stawka indywidualna: 4500 PLN +VAT* (opłacasz udział w szkoleniu z własnej kieszeni, jesteś samozatrudniony, lub pracujesz jako freelancer)
  • Stawka korporacyjna: 5500 PLN +VAT* (jesteś coachem, facylitatorem, profesjonalistą w obszarze HR pracującym wewnątrz organizacji, a udział w szkoleniu pokrywa pracodawca)

*500 PLN +VAT zniżki przy rejestracji do 3 miesięcy od udziału w Części I

Zapraszamy do zarezerwowania miejsca na szkoleniu przez formularz zgłoszeniowy. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz fakturę na kwotę 800 PLN +VAT, będącą zadatkiem gwarantującym miejsce na szkoleniu. ecydować będzie kolejność zgłoszeń.

Ustawiczny Rozwój Zawodowy według standardów ICF

Udział w 3-dniowym szkoleniu wieńczy przyznanie certyfikatu ukończenia “Ustawień Systemowych w Coachingu – Fundamenty, Część II” oraz 18 godzin CPD – 12 punktów w zakresie kluczowych kompetencji tzw. Core Competencies i 6 punktów w zakresie innych obszarów rozwoju coacha tzw. Resource Development.

Zapisy

Aby zapisać się na szkolenie kliknij okienko poniżej lub skontaktuj się z Eweliną mailowo.